Szklane domki

 

Kochamy podróżować nieutartymi szlakami, poznawać ciekawych ludzi i ich historie, wspaniałe miejsca i odkrywać widoki, które mocno zapadają w pamięć. Nie zawsze jednak możemy sobie na to pozwolić (praca, dom, dzieci – pewnie to znacie 😉 ). Wiemy, że w tej palącej potrzebie wyrwania się z zatłoczonego miasta, hałasu ulic i monotonii szarych budynków nie jesteśmy osamotnieni. Choć szalenie kochamy nasze miasto, to jak tylko to możliwe wsiadamy w samochód i gnamy do Kopalina – nadmorskiej wsi, otoczonej lasami. Mamy to szczęście, że znaleźliśmy kawałek raju na ziemi. Swoje miejsce, gdzie czas płynie wolniej, najbliższymi sąsiadami są żurawie, a nasze dzieci mogą przez cały dzień bawić się na świeżym powietrzu. Tutaj czas jest po prostu beztroski. Tym miejscem, wspaniałymi widokami i dobrą energią chcemy się podzielić z innymi. Dobrze jest mieć gdzie podładować baterie. Wybudowaliśmy domki z dużymi przeszkleniami, by nie odgradzać się od otaczającej nas przyrody i móc z niej chłonąć przez cały czas. Domki urządziliśmy w różnych stylach, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy nadzieję, że odwiedzający nas Goście wywiozą od nas mnóstwo cudownych wspomnień i tak jak my zakochają się w Kopalinie – najpiękniejszym końcu świata, jaki do tej pory udało nam się odkryć.

Plac zabaw dla najmłodszych

Dzieciaki śmiało zabierajcie ze sobą, nudzić się raczej nie będą. Po pierwsze jest bezpieczne, ogrodzone podwórko. Po drugie plac zabaw i prawdziwy wyciskacz energii, czyli trampolina.

Dodatkowo w odległości około 200 m od nas, spacerkiem przez łąkę, znajduje się siłownia na świeżym powietrzu i ogólnodostępny plac zabaw.

Saunowanie

Na naszym terenie do dyspozycji Naszych Gości znajduje się sauna fińska.

Co możesz robić w naszej okolicy?

Jazda konna

W sezonie letnim w Kopalinie działa stadnina koni.

Wycieczki rowerowe

Kopalino to świetne miejsce dla miłośników dwóch kółek: do wyboru są dłuższe i krótsze szlaki rowerowe (polecamy na przykład ten prowadzący do latarni Stilo). Zachęcamy do przyjazdu z rowerami. W sezonie letnim rowery można wypożyczyć kilkaset metrów od domków.

Plaża

Tutejsze plaże są znane ze swojego drobnego, białego piasku i szerokiego brzegu, na którym rzadko pojawiają się tłumy uprawiające parawaning.

Grillowanie

Każdy domek wyposażony jest w grilla oraz akcesoria do grillowania.

Spacery

Spokojna okolica sprzyja spacerom.

Grzybobranie

Okoliczne lasy kryją bogactwo grzybów i jagód.